«

»

Gru 10

Zajęcia w Jednosce Wojskowej

SONY DSCDnia 25.11.2014r. klasa pierwsza wojskowa Zespołu Szkól im. Macieja Rataja w Gościnie udała się do jednostki patronackiej czyli 8 batalionu remontowego w Kołobrzegu. Celem wyjazdy było zapoznanie się z ćwiczeniami oraz normami z wychowania fizycznego. Uczniowie po raz pierwszy zobaczyli jak wyglądają testy sprawnościowe. Zmierzyliśmy się z ćwiczeniami z jakimi spotkamy się w dalekiej przyszłości chcąc dostać się do wojska. Ćwiczenia wykonywane przez dziewczęta różniły się nieco od ćwiczeń wykonywanych przez chłopców. Chłopcy mieli do pokonania dystans 3000 m a dziewczęta zaledwie 1000 m. Ale to jest tylko jedna z różnic między konkurencjami jakie musieliśmy wykonać. Nie było lekko ale każdy z nas dał radę wykonać postawione nam wyzwanie. Uczniowie klasy nie byli zestresowani ani zdenerwowani testami, które musieli zdać, a wręcz przeciwnie atmosfera była bardzo miła, spokojna i wesoła. Opiekunami byli Arkadiusz HARUŁKOWICZ oraz Ewa SZCZEŚCNIA
 SONY DSC

ZOBACZ GALERIĘ

 

Luiza CHARUBIN

Jolanta JAKUTOWICZ

Michał KOŚLIŃSKI

Grzegorz MACIEJEWSKI

Koszty pobytu za internat tytułem żywienia i zakwaterowania

Październik 2020 – wyżywienie 276,50 zł – zakwaterowanie 70,00 zł

 

Od września nie ma śniadań poniedziałki.

Zabezpieczyć dziecko w such prowiant.

Drodzy Rodzice,

szkoła przygotowuje się do wprowadzenia nauczania hybrydowego. Czekamy na regulacje prawne, w związku z tym prosimy o bieżące śledzenie informacji na stronie szkoły i dzienniku Librus.
W przypadku braku rozporządzenia MEN dotyczącego organizacji pracy szkoły w systemie hybrydowym zajęcia od poniedziałku odbędą się bez zmian (według planu zajęć tzw.kolorowego).
Młodzież do internatu przyjmowana jest w niedzielę od godz. 16:00.

Z wyrazami szacunku
Halina Schulz-Tkacz
Dyrektor Szkoły