«

»

Lut 03

Zajecia w Centralnym Ośrodku Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie

dsc00034W dniu 23.01.2014 roku w czwartek, odbył się wyjazd klas I i II o profilu Straży Granicznej do COSSG Koszalin. W ten dzień zbiórka klas mundurowych odbyła się przed szkołą o godzinie 7.30. Po zbiórce udaliśmy się do autobusu i wyjechaliśmy. Po dotarciu na jednostkę odbyły się bardzo ciekawe zajęcia. Pierwsze lekcje były na strzelnicy ze Starszym Chorążym Kowalskim, które miło wspominamy. Po zajęciach na strzelnicy była przerwa, lecz tuż po przerwie udaliśmy się na hale by uczestniczyć w zajęciach Techniki Interwencji z Kapitanem Stasicą. Po rozgrzewce mieliśmy techniki kajdankowania, był ubaw lecz dużo się nauczyliśmy. Po technikach interwencji udaliśmy się na szkolenie graniczne z Chorążym Grońskim. Odbyły się bardzo fajne zajęcia, uczyliśmy się o mapach topograficznych, ciekawa teoria. Zajęcia skończyły się o 13.40 po czym udaliśmy się do autobusu i wyjechaliśmy z powrotem do Gościna. Po godzinie byliśmy już na miejscu i każdy udał się do domu lub internatu. Wyjazd był bardzo interesujący!!

ZOBACZ GALERIĘ

Adrian Bućko, II Le.

Koszty pobytu za internat tytułem żywienia i zakwaterowania

Październik 2020 – wyżywienie 276,50 zł – zakwaterowanie 70,00 zł

 

Od września nie ma śniadań poniedziałki.

Zabezpieczyć dziecko w such prowiant.

Drodzy Rodzice,

szkoła przygotowuje się do wprowadzenia nauczania hybrydowego. Czekamy na regulacje prawne, w związku z tym prosimy o bieżące śledzenie informacji na stronie szkoły i dzienniku Librus.
W przypadku braku rozporządzenia MEN dotyczącego organizacji pracy szkoły w systemie hybrydowym zajęcia od poniedziałku odbędą się bez zmian (według planu zajęć tzw.kolorowego).
Młodzież do internatu przyjmowana jest w niedzielę od godz. 16:00.

Z wyrazami szacunku
Halina Schulz-Tkacz
Dyrektor Szkoły