«

»

Gru 12

Wigilia 2014

1 (Kopiowanie)Troszeczkę wcześniej niż w latach ubiegłych, odbyła się w naszym internacie uroczysta kolacja wigilijna. Zmiana terminu spowodowana była wyjazdem klas drugich na obóz narciarski do Szklarskiej Poręby.

   W przedświątecznym spotkaniu oprócz wychowanków internatu i wychowawców uczestniczyli również zaproszeni goście z p. dyrektor Grażyną Szcześniak i p. wicedyrektor Anną Nowików na czele. Łącznie nasze wspaniałe panie kucharki przygotowały wieczerzę na 170 osób.

Po krótkim przedstawieniu jasełkowym, życzeniach p. dyrektor, p. kierownik internatu Wiolety Kalinowskiej i wspólnym dzieleniu się opłatkiem, nastąpiło wręczenie nagród za udział w zorganizowanych w minionym czasie turniejach i konkursach.

   Wychowawcy p. Karolina Pałaszewska i p. Jakub Szcześniak podsumowali turniej w tenisie stołowym i Mikołajkowy Turniej w piłkę nożną. Organizatorka konkursu p. Anna Szoma przedstawiła rozstrzygnięcie współzawodnictwa o najładniejszą kartkę świąteczną. Wszystkim uczestnikom zmagań gratulacje złożyła i „piątkę” przybiła p. kierownik internatu.

   Oczywiście nie mogło podczas kolacji zabraknąć wyczekiwanego przez Wszystkich św. Mikołaja. Po swoim przybyciu, obstawie Śnieżynek i Diabełka, obdarował „grzeczne” dzieci ( i nie tylko ) słodkimi upominkami.

Część artystyczną – pięknie oprawioną śpiewem kolęd przez Klaudię Kamer i Sebastiana Czyżaka, przygotowali wychowawcy – p. Kinga Matysiak, p. Małgorzata Markowska oraz p. Waldemar Dołowy. Całość poprowadziła Patrycja Szydłowska.

DSC_7043 (Kopiowanie)

 

Najwspanialszą rzeczą
podczas tych najbardziej
rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia jest możliwość
przebywania z osobami o których
często pamiętamy i dlatego życzymy Wam jeszcze raz,
wspaniałej świątecznej atmosfery,
ciepła, radości oraz przede wszystkim
WESOŁYCH ŚWIĄT i DO SIEGO 2015 ROKU

ZOBACZ GALERIĘ
 

                                                                                   Wychowawcy Internatu

Informacje dotyczące Klasy Oddziału Przygotowania Wojskowego

Ważne terminy
SPRAWDŹ
 

Dzień dobry,
od 12 do 25 marca 2020 r. decyzją Ministra Edukacji Narodowej zostają zawieszone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze.
Proszę Państwa o dopilnowanie swoich dzieci, aby w tym czasie nie przebywali w miejscach publicznych, unikali wszelkich zgromadzeń a czas wykorzystali na naukę i nadrabianie zaległości.
Nauczyciele poprzez dziennik elektroniczny Librus przekażą zadania dla uczniów.
Przypominam o konieczności zachowania zasad higieny (częste mycie rąk, dezynfekcja pomieszczeń).
Internat jest czynny do 12.03.2020 r. do godz. 12:00. Uczniowie mają zabezpieczone posiłki – kolację w dniu dzisiejszym i śniadanie jutro.
W razie pytań prosimy kontaktować się z sekretariatem szkoły tel. 94 35 12 133.
Halina Schulz-Tkacz – Dyrektor Szkoły

 

Koszty pobytu za internat tytułem żywienia i zakwaterowania

Maj 2020 – zakwaterowanie 30,00 zł

 

 

UWAGA

W związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego, w trosce o bezpieczeństwo rodziców oraz pracowników Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie – Dyrektor Szkoły informuje, że  od dnia 19 marca 2020 r. do odwołania ogranicza  kontakty osobiste w szkole. Istnieje możliwość kontaktu w nagłych wypadkach po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.  tel./faks 94-35-12-133

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

 

30.04.2020r. godz. 10.00 

NIE ODBĘDZIE SIĘ

ŚREDNIAK, GOŚCINO, ZESPÓŁ SZKÓŁ