«

»

Gru 12

Wigilia 2014

1 (Kopiowanie)Troszeczkę wcześniej niż w latach ubiegłych, odbyła się w naszym internacie uroczysta kolacja wigilijna. Zmiana terminu spowodowana była wyjazdem klas drugich na obóz narciarski do Szklarskiej Poręby.

   W przedświątecznym spotkaniu oprócz wychowanków internatu i wychowawców uczestniczyli również zaproszeni goście z p. dyrektor Grażyną Szcześniak i p. wicedyrektor Anną Nowików na czele. Łącznie nasze wspaniałe panie kucharki przygotowały wieczerzę na 170 osób.

Po krótkim przedstawieniu jasełkowym, życzeniach p. dyrektor, p. kierownik internatu Wiolety Kalinowskiej i wspólnym dzieleniu się opłatkiem, nastąpiło wręczenie nagród za udział w zorganizowanych w minionym czasie turniejach i konkursach.

   Wychowawcy p. Karolina Pałaszewska i p. Jakub Szcześniak podsumowali turniej w tenisie stołowym i Mikołajkowy Turniej w piłkę nożną. Organizatorka konkursu p. Anna Szoma przedstawiła rozstrzygnięcie współzawodnictwa o najładniejszą kartkę świąteczną. Wszystkim uczestnikom zmagań gratulacje złożyła i „piątkę” przybiła p. kierownik internatu.

   Oczywiście nie mogło podczas kolacji zabraknąć wyczekiwanego przez Wszystkich św. Mikołaja. Po swoim przybyciu, obstawie Śnieżynek i Diabełka, obdarował „grzeczne” dzieci ( i nie tylko ) słodkimi upominkami.

Część artystyczną – pięknie oprawioną śpiewem kolęd przez Klaudię Kamer i Sebastiana Czyżaka, przygotowali wychowawcy – p. Kinga Matysiak, p. Małgorzata Markowska oraz p. Waldemar Dołowy. Całość poprowadziła Patrycja Szydłowska.

DSC_7043 (Kopiowanie)

 

Najwspanialszą rzeczą
podczas tych najbardziej
rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia jest możliwość
przebywania z osobami o których
często pamiętamy i dlatego życzymy Wam jeszcze raz,
wspaniałej świątecznej atmosfery,
ciepła, radości oraz przede wszystkim
WESOŁYCH ŚWIĄT i DO SIEGO 2015 ROKU

ZOBACZ GALERIĘ
 

                                                                                   Wychowawcy Internatu

Koszty pobytu za internat tytułem żywienia i zakwaterowania

Październik 2020 – wyżywienie 276,50 zł – zakwaterowanie 70,00 zł

 

Od września nie ma śniadań poniedziałki.

Zabezpieczyć dziecko w such prowiant.

Drodzy Rodzice,

szkoła przygotowuje się do wprowadzenia nauczania hybrydowego. Czekamy na regulacje prawne, w związku z tym prosimy o bieżące śledzenie informacji na stronie szkoły i dzienniku Librus.
W przypadku braku rozporządzenia MEN dotyczącego organizacji pracy szkoły w systemie hybrydowym zajęcia od poniedziałku odbędą się bez zmian (według planu zajęć tzw.kolorowego).
Młodzież do internatu przyjmowana jest w niedzielę od godz. 16:00.

Z wyrazami szacunku
Halina Schulz-Tkacz
Dyrektor Szkoły