«

»

Kwi 17

Targi Edukacyjne

DSC_8508.JPG IV Edycja Targów Edukacyjnych w Kołobrzegu i XV w Koszalinie jest już za nami. W obu tych edukacyjnych wydarzeniach brali uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół im. Macieja Rataja z Gościna.

Podczas Targów Edukacyjnych swoją ofertę zaprezentowały również szkoły ponadgimnazjalne, między innym z Kołobrzegu, Koszalina oraz innych miejscowości województwa zachodniopomorskiego.

W trakcie trwania Targów w Kołobrzegu rozstrzygnięty został konkurs „Moja kariera moje, plany na przyszłość” zorganizowany Przez Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną w Kołobrzegu.

II miejsce zajęła uczennica naszego Rataja Ewelina Zal kl. I Lb, wygrywając cyfrowy aparat fotograficzny.

1.JPG

Oprócz prezentowanej oferty edukacyjnej naszej szkoły dużym powodzeniem cieszyło się „żołnierskie jadło” serwowane na należącym do nas stanowisku.

Z młodzieżą przyjemność przebywać mieli – p. K. Pałaszewska, p. R. Jezierski, p. A. Harłukowicz, p. J. Szcześniak i p. W. Dołowy (foto).

ZOBACZ GALERIĘ
 

                                                                                      Waldemar Dołowy

Koszty pobytu za internat tytułem żywienia i zakwaterowania

Październik 2020 – wyżywienie 276,50 zł – zakwaterowanie 70,00 zł

 

Od września nie ma śniadań poniedziałki.

Zabezpieczyć dziecko w such prowiant.

Drodzy Rodzice,

szkoła przygotowuje się do wprowadzenia nauczania hybrydowego. Czekamy na regulacje prawne, w związku z tym prosimy o bieżące śledzenie informacji na stronie szkoły i dzienniku Librus.
W przypadku braku rozporządzenia MEN dotyczącego organizacji pracy szkoły w systemie hybrydowym zajęcia od poniedziałku odbędą się bez zmian (według planu zajęć tzw.kolorowego).
Młodzież do internatu przyjmowana jest w niedzielę od godz. 16:00.

Z wyrazami szacunku
Halina Schulz-Tkacz
Dyrektor Szkoły