Targi edukacyjne w Pniewach

dsc_2509Uczniowie i nauczyciele z Rataja serdecznie dziękują Dyrekcji Gimnazjum w Pniewach za zaproszenie i bardzo miłe przyjęcie a wszystkim uczestnikom targów edukacyjnych zorganizowanych 28.04.2014r na Sali Widowiskowo Sportowej, za uważne wysłuchanie naszej prezentacji. Mamy nadzieję, że sprostaliśmy oczekiwaniom uczniów klas trzecich -jeśli chodzi o sposób przedstawienia oferty edukacyjnej naszej szkoły, zajął się tym opiekun z gościńskiego internatu chor. rez. Waldemar Dołowy.

Mamy także nadzieję, że nie zawiedliśmy podniebień tych,  którzy przyszli spróbować żołnierskiego posiłku przygotowanego i serwowanego przez uczennicę klasy II wojskowej Aleksandrę Gurdak – „Tolę”, przy minimalnej pomocy chor. rez. Ryszarda Jezierskiego. Kolejny raz gwoździem programu była uczennica klasy II wojskowej Dagmara Kozłowska, która uczyła budowy, rozkładania i składania kbk AkMS. Sama rozkłada karabinek z zawiązanymi oczami w 10,4 sekundy.dsc_2555

Wszystkim uczniom klas trzecich, z Pniew i z innych odwiedzanych przez naszych przedstawicieli szkół gimnazjalnych, życzymy by dostali się do szkół które sobie wymarzyli. A tych, którzy chcą przeżyć przygodę życia zapraszamy do wybranych klas Zespołu Szkół im. M. Rataja w Gościnie. Wyprawa do Pniew, targi i droga powrotna obfitowała w atrakcje, które możecie zobaczyć zaglądając do galerii. Pozdrawiamy.

dsc_2543

ZOBACZ GALERIĘ

                                                                                                          Ryszard Jezierski

Koszty pobytu za internat tytułem żywienia i zakwaterowania

Listopad 2020  – zakwaterowanie 70,00 zł

Grudzień 2020  – zakwaterowanie 70,00 zł

 

Proszę śledzić  informację na bieżąco 

 

Drodzy Rodzice,

szkoła przygotowuje się do wprowadzenia nauczania hybrydowego. Czekamy na regulacje prawne, w związku z tym prosimy o bieżące śledzenie informacji na stronie szkoły i dzienniku Librus.
W przypadku braku rozporządzenia MEN dotyczącego organizacji pracy szkoły w systemie hybrydowym zajęcia od poniedziałku odbędą się bez zmian (według planu zajęć tzw.kolorowego).
Młodzież do internatu przyjmowana jest w niedzielę od godz. 16:00.

Z wyrazami szacunku
Halina Schulz-Tkacz
Dyrektor Szkoły