«

»

Maj 24

Święto Straży Granicznej

DSC_0025.JPGW dniu 19 maja 2015 r. w auli Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej im. Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Koszalinie odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Straży Granicznej, to niezwykle ważne wydarzenie dla każdego funkcjonariusza formacji. Dlatego każdym obchodom nadaje się charakter szczególny: w akademii, oprócz Komendanta, kadry kierowniczej, funkcjonariuszy, pracowników i słuchaczy COSSG, wzięło udział wielu znamienitych gości z Koszalina i Regionu, od wielu lat przyjaciół Szkoły Straży Granicznej.

Rangę obchodów 24. rocznicy powstania SG podnieśli swoją obecnością parlamentarzyści, przedstawiciele władz wojewódzkich, miejskich, powiatowych i samorządowych. W tak znamienitym gronie nie zabrakło również przedstawicieli Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie. Opiekun naszych uczniów na zajęciach w COS SG, Pan mjr SG Janusz Stasica w tym szczególnym dniu został wyróżniony nagrodą przyznaną przez Panią Minister Spraw Wewnętrznych. Gratulujemy przyjacielowi Naszej Szkoły tak zaszczytnego wyróżnienia.

DSC_0089.JPG

ZOBACZ GALERIĘ

ppłk SG rez. Marek Michalski

Koszty pobytu za internat tytułem żywienia i zakwaterowania

Październik 2020 – wyżywienie 276,50 zł – zakwaterowanie 70,00 zł

 

Od września nie ma śniadań poniedziałki.

Zabezpieczyć dziecko w such prowiant.

Drodzy Rodzice,

szkoła przygotowuje się do wprowadzenia nauczania hybrydowego. Czekamy na regulacje prawne, w związku z tym prosimy o bieżące śledzenie informacji na stronie szkoły i dzienniku Librus.
W przypadku braku rozporządzenia MEN dotyczącego organizacji pracy szkoły w systemie hybrydowym zajęcia od poniedziałku odbędą się bez zmian (według planu zajęć tzw.kolorowego).
Młodzież do internatu przyjmowana jest w niedzielę od godz. 16:00.

Z wyrazami szacunku
Halina Schulz-Tkacz
Dyrektor Szkoły