«

»

Wrz 26

„Świat się zamyka gdy nie znasz języka”

W dniu 26.09.2016r. odbył się w naszej szkole  konkurs języków obcych pt.: „Świat się zamyka gdy nie znasz języka” , konkurs zorganizowany został w ramach obchodów Europejskiego Dnia Języków Obcych . Otwarcia konkursu dokonała p. Dyrektor H.Schulz-Tkacz. Uczniowie mieli okazję sprawdzić swą znajomość języków obcych, lecz innych aniżeli te których uczą się na co dzień. Kolejnym zadaniem konkursowym była nauka zwrotu „Kocham Cię” w kilkunastu wersjach językowych! Na zakończenie konkursu, uczniowie mieli również okazję uczestniczyć w lekcji języka rosyjskiego, poprowadzonej przez p. prof. N.Hrynchyshyn. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i świętowanie z Nami tego ważnego Dnia, a Laureatom serdecznie gratulujemy!

Laureatami konkursu zostali :

Gracjan Lelas kl. I TL – I miejsce

Julia Jasińska kl.III Lc- I miejsce

Klaudia Górska II Lw- II miejsce

Aleksandra Stonoga II Lw- III miejsce

img_20160926_123436 wp_20160926_12_33_30_pro

organizatorami byli:

mgr W.Dzierkowski

mgr N.Hrynchyshyn

mgr A.Nowików

Koszty pobytu za internat tytułem żywienia i zakwaterowania

Październik 2020 – wyżywienie 276,50 zł – zakwaterowanie 70,00 zł

 

Od września nie ma śniadań poniedziałki.

Zabezpieczyć dziecko w such prowiant.

Drodzy Rodzice,

szkoła przygotowuje się do wprowadzenia nauczania hybrydowego. Czekamy na regulacje prawne, w związku z tym prosimy o bieżące śledzenie informacji na stronie szkoły i dzienniku Librus.
W przypadku braku rozporządzenia MEN dotyczącego organizacji pracy szkoły w systemie hybrydowym zajęcia od poniedziałku odbędą się bez zmian (według planu zajęć tzw.kolorowego).
Młodzież do internatu przyjmowana jest w niedzielę od godz. 16:00.

Z wyrazami szacunku
Halina Schulz-Tkacz
Dyrektor Szkoły