«

»

Wrz 05

Pierwszaki w Rataju

DSC_6377Tradycyjnie, zanim zabrzmiał pierwszy dzwonek w nowym roku szkolnym, żądni przygód i wyzwań uczniowie klas pierwszych stawili się w Naszej Szkole pierwszego września,  na „Weekendzie integracyjnym” . Jak co roku w  Zespole Szkół im. Macieja Rataja, nowy rok szkolny rozpoczynamy troszeczkę wcześniej. W chwili gdy w ostatnie wakacyjne  poranki „wszyscy” smacznie spali nasze pierwszaki pokonywali już z uśmiechem trasę Porannego Rozruchu Fizycznego.
          Oprócz nawiązania nowych znajomości i spotkania z wychowawcami klas, zaznajomili się z otoczeniem i  uczestniczyli w pierwszych zajęciach musztry. Sobotę mieliśmy   zakończyć  wspólnym grillem z ogniskiem, niestety pogoda była iście letnia ( deszcz ),  ale za to odbyła się  pierwsza wspólna dyskoteka.

Życzymy  Wszystkim uczniom klas pierwszych jak i pozostałym rocznikom samych pomyślnych i owocnych dni  w  Zespole Szkół im. Mikołaja rataja w Gościnie.

Dokonaliście właściwego wyboru szkoły !!!

DSC_6373

 

                                        
ZOBACZ GALERIĘ


                                             Waldemar Dołowy

Koszty pobytu za internat tytułem żywienia i zakwaterowania

Październik 2020 – wyżywienie 276,50 zł – zakwaterowanie 70,00 zł

 

Od września nie ma śniadań poniedziałki.

Zabezpieczyć dziecko w such prowiant.

Drodzy Rodzice,

szkoła przygotowuje się do wprowadzenia nauczania hybrydowego. Czekamy na regulacje prawne, w związku z tym prosimy o bieżące śledzenie informacji na stronie szkoły i dzienniku Librus.
W przypadku braku rozporządzenia MEN dotyczącego organizacji pracy szkoły w systemie hybrydowym zajęcia od poniedziałku odbędą się bez zmian (według planu zajęć tzw.kolorowego).
Młodzież do internatu przyjmowana jest w niedzielę od godz. 16:00.

Z wyrazami szacunku
Halina Schulz-Tkacz
Dyrektor Szkoły