«

»

Maj 31

Park Linowy – Straż Graniczna

 OLYMPUS DIGITAL CAMERADnia 29.05.2015 roku odbył się wyjazd klasy II o profilu Straży Granicznej do Parku Linowego w miejscowości Kołobrzeg. Po dotarciu na miejsce o godzinie 10 : 00 zostaliśmy zapoznani z regulaminem korzystania parku linowego. Na wstępie instruktor przeprowadził szkolenie z zakresu bezpieczeństwa oraz użytkowania sprzętu wspinaczkowego.

Następnym etapem były ćwiczenia na bezpiecznej wysokości z zakresu zapinania i przepinania uprzęży asekuracyjnej. Ważne w tych naszych ćwiczeniach były wskazówki dawane przez instruktora co do sposobu chodzenia i pokonywania przeszkód tak by było bezpiecznie i wygodniej. Po instruktarzu przystąpiliśmy do wspinaczki. Trasa była w miarę umiarkowana . Była to moja druga taka wspinaczka , wiec przystąpiłam do niej tym bardziej. Po ukończeniu trasy niektóry czuli niedosyt i stwierdzili, że takie ćwiczenia powinny odbywać się częściej. Moim zdaniem w zawodzie funkcjonariusza Straży Granicznej taka umiejętność jest przydatna , ponad to uczy umiejętności i odpowiedzialności za drugiego człowieka.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

ZOBACZ GALERIĘ
 

Klaudia Grudzińska II Le

 

Koszty pobytu za internat tytułem żywienia i zakwaterowania

Październik 2020 – wyżywienie 276,50 zł – zakwaterowanie 70,00 zł

 

Od września nie ma śniadań poniedziałki.

Zabezpieczyć dziecko w such prowiant.

Drodzy Rodzice,

szkoła przygotowuje się do wprowadzenia nauczania hybrydowego. Czekamy na regulacje prawne, w związku z tym prosimy o bieżące śledzenie informacji na stronie szkoły i dzienniku Librus.
W przypadku braku rozporządzenia MEN dotyczącego organizacji pracy szkoły w systemie hybrydowym zajęcia od poniedziałku odbędą się bez zmian (według planu zajęć tzw.kolorowego).
Młodzież do internatu przyjmowana jest w niedzielę od godz. 16:00.

Z wyrazami szacunku
Halina Schulz-Tkacz
Dyrektor Szkoły