«

»

Lut 10

Ośrodek jazdy konnej i hipoterapii w Budzistowie

SONY DSCPrzebywanie w bezpośredniej bliskości ze zwierzętami  w tym wypadku z końmi i ich otoczeniem, to nie tylko wzbogacenie wiedzy o świecie ale również nauka samodzielności, odpowiedzialności i współpraca z innymi.  Na bazie Ośrodka jazdy konnej i hipoterapii w Budzistowie, działającego pod patronatem Akademii Medycznej w Poznaniu, odbyły się zajęcia ze szkolenia jeździeckiego. Celem zajęć było dostosowanie programu szkolenia jeździeckiego do możliwości i umiejętności młodzieży w wieku licealnym. Zajęcia, które docelowo mają stać się kolejnym elementem wzbogacającym  ofertę edukacyjną  klas mundurowych i techników, oraz osób chętnych z innych „profili” Zespołu Szkół  im. M. Rataja w Gościnie,  odbywać będą się w profesjonalnym ośrodku pod okiem osób zajmujących się szkoleniem jeździeckim zawodowo. Jak widać na załączonych fotografiach spotkanie przebiegło w spokojnej  i sympatycznej atmosferze, tak ze strony „rozbawionych” koni jak i naszych radosnych uczennic. Podczas pobytu w ośrodku opiekunem grupy był p. A. Harłukowicz.

 ZOBACZ GALERIĘ

 

                                                                                                                             Ryszard  Jezierski

Koszty pobytu za internat tytułem żywienia i zakwaterowania

Październik 2020 – wyżywienie 276,50 zł – zakwaterowanie 70,00 zł

 

Od września nie ma śniadań poniedziałki.

Zabezpieczyć dziecko w such prowiant.

Drodzy Rodzice,

szkoła przygotowuje się do wprowadzenia nauczania hybrydowego. Czekamy na regulacje prawne, w związku z tym prosimy o bieżące śledzenie informacji na stronie szkoły i dzienniku Librus.
W przypadku braku rozporządzenia MEN dotyczącego organizacji pracy szkoły w systemie hybrydowym zajęcia od poniedziałku odbędą się bez zmian (według planu zajęć tzw.kolorowego).
Młodzież do internatu przyjmowana jest w niedzielę od godz. 16:00.

Z wyrazami szacunku
Halina Schulz-Tkacz
Dyrektor Szkoły