«

»

Paź 23

Ogólnopolski Tydzień Kariery

1.JPGUwieńczenie Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w powiecie kołobrzeskim odbyło się w gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu . W ramach „Giełdy Zawodów” uczniowie klas III, powiatowych gimnazjów mieli możliwość zapoznać się ze specyfiką zawodów prezentowanych na spotkaniu.

Zespół Szkół im. Macieja Rataja z Gościna przedstawił ofertę tz. „mundurówek” czyli zawodów z jakimi na co dzień mogą obcować uczniowie naszej szkoły..

Dużym zainteresowaniem wśród gimnazjalistów cieszył się pokaz drona. Natomiast z-ca Prezydenta Miasta Kołobrzeg p. Jacek Woźniak zmierzył się ( z powodzeniem ) z karabinkiem AK – 47.

Szkołę reprezentowali uczniowie wszystkich profili mundurowych wraz p. Dyrektor Haliną Schulz – Tkacz, oraz opiekunami Ryszardem Jezierskim, Arkadiuszem Harłukowiczem i Waldemarem Dołowym.

W rolę fotoreportera wcieliła się uczennica klasy pierwszej policyjnej Patrycja Biełuszycka.

DSC_0435.JPG

 
ZOBACZ GALERIĘ
 

                                                                             Waldemar Dołowy

Koszty pobytu za internat tytułem żywienia i zakwaterowania

Październik 2020 – wyżywienie 276,50 zł – zakwaterowanie 70,00 zł

 

Od września nie ma śniadań poniedziałki.

Zabezpieczyć dziecko w such prowiant.

Drodzy Rodzice,

szkoła przygotowuje się do wprowadzenia nauczania hybrydowego. Czekamy na regulacje prawne, w związku z tym prosimy o bieżące śledzenie informacji na stronie szkoły i dzienniku Librus.
W przypadku braku rozporządzenia MEN dotyczącego organizacji pracy szkoły w systemie hybrydowym zajęcia od poniedziałku odbędą się bez zmian (według planu zajęć tzw.kolorowego).
Młodzież do internatu przyjmowana jest w niedzielę od godz. 16:00.

Z wyrazami szacunku
Halina Schulz-Tkacz
Dyrektor Szkoły