«

»

Gru 20

OBÓZ ZIMOWY – SZKLARSKA PORĘBA

SONY DSCObóz zimowy zakończony szczęśliwie. Ciężko było, nogi bolą, ale daliśmy radę. W terminie 10 – 19.12.2014r jak każdego roku, uczniowie klas drugich uczestniczyli w obozie zimowym w Szklarskiej Porębie. Ze względu na tegoroczną aurę nie udało się zrealizować zamierzenia głównego, czyli nauki jazdy na nartach. Tym razem był to ciężki obóz kondycyjny. Uczniowie prawie każdego dnia pokonywali od 5 do 15 km w trudnym górskim terenie. Walczyli z własnymi słabościami pokonując trasę na Halę Szrenicką, codziennie bijąc własne rekordy z dnia poprzedniego. Bywały sytuacje że przypłacali to omdleniami na trasie lub u celu podróży, w schronisku. Nie oznacza to mam nadzieję, że się źle bawili, skoro mieli jeszcze siłę na wieczorne tańce na dyskotece czy grę przed konsolami.

 SONY DSC

ZOBACZ GALERIĘ

 

mgr Ryszard Jezierski

Koszty pobytu za internat tytułem żywienia i zakwaterowania

Październik 2020 – wyżywienie 276,50 zł – zakwaterowanie 70,00 zł

 

Od września nie ma śniadań poniedziałki.

Zabezpieczyć dziecko w such prowiant.

Drodzy Rodzice,

szkoła przygotowuje się do wprowadzenia nauczania hybrydowego. Czekamy na regulacje prawne, w związku z tym prosimy o bieżące śledzenie informacji na stronie szkoły i dzienniku Librus.
W przypadku braku rozporządzenia MEN dotyczącego organizacji pracy szkoły w systemie hybrydowym zajęcia od poniedziałku odbędą się bez zmian (według planu zajęć tzw.kolorowego).
Młodzież do internatu przyjmowana jest w niedzielę od godz. 16:00.

Z wyrazami szacunku
Halina Schulz-Tkacz
Dyrektor Szkoły