«

»

Gru 23

Obóz narciarski – Szklarska Poręba

SONY DSCOBÓZ ZIMOWY – SZKLARSKA PORĘBA 2013r.

Zgodnie z corocznym planem zamierzeń  klas mundurowych Zespołu Szkół im. M. Rataja w Gościnie, uczniowie klas drugich uczestniczyli w  obozie zimowym w Szklarskiej Porębie. Celem obozu była  dalsza integracja młodzieży, poznawanie walorów turystycznych Karkonoszy, nauka jazdy na nartach zjazdowych. Pogoda dopisała jak mało kiedy, bo choć śnieg nie sypał, to mieliśmy go na tyle dużo by spokojnie zrealizować zajęcia z narciarstwa. Obecni w regionie jesteśmy od wielu lat, ale pierwszy raz przez cały okres pobytu mieliśmy iście alpejską pogodę. Piękne słoneczne dni z dodatnią temperaturą, co pozwalało jeździć na nartach w samych polarach a dzięki krystalicznemu powietrzu  mieliśmy możliwość podziwiania  wspaniałych  widoków  na Karkonoski Park Narodowy, którego panoramę oglądaliśmy ze szczytu Szrenicy, zwiedziliśmy Szklarską Porębę, zabawiliśmy przy wodospadzie Kamieńczyka, młodzież bawiła się na dyskotece i piekła nocą kiełbaski przy góralskim ognisku. W obozie uczestniczyło kilkudziesięciu uczniów, którymi opiekowały się panie Anna Słoboda, Joanna Kalinowska, Katarzyna Zienkiewicz, zajęcia z narciarstwa prowadzili instruktorzy Ryszard Jezierski i Arkadiusz Harłukowicz. Wszyscy wrócili zdrowi, bez złamań ;-) , obecnie druga grupa młodzieży rozpocznie przygotowania do wyjazdu na kolejny obóz do Francji, zaplanowany  na miesiąc marzec.

ZOBACZ GALERIĘ

                                                                                                          Ryszard Jezierski

Koszty pobytu za internat tytułem żywienia i zakwaterowania

Październik 2020 – wyżywienie 276,50 zł – zakwaterowanie 70,00 zł

 

Od września nie ma śniadań poniedziałki.

Zabezpieczyć dziecko w such prowiant.

Drodzy Rodzice,

szkoła przygotowuje się do wprowadzenia nauczania hybrydowego. Czekamy na regulacje prawne, w związku z tym prosimy o bieżące śledzenie informacji na stronie szkoły i dzienniku Librus.
W przypadku braku rozporządzenia MEN dotyczącego organizacji pracy szkoły w systemie hybrydowym zajęcia od poniedziałku odbędą się bez zmian (według planu zajęć tzw.kolorowego).
Młodzież do internatu przyjmowana jest w niedzielę od godz. 16:00.

Z wyrazami szacunku
Halina Schulz-Tkacz
Dyrektor Szkoły