«

»

Paź 21

Obchody Europejskiego Dnia Przeciwko Handlowi Ludźmi pod hasłem „MOJE ŻYCIE NIE JEST NA SPRZEDAŻ”

szkola3W dniu 18.10.2019 uczniowie klasy II Ls Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie wzięli udział w Obchodach Europejskiego Dnia Przeciwko Handlowi Ludźmi pod hasłem „MOJE ŻYCIE NIE JEST NA SPRZEDAŻ” organizowanym przez Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie.
 
Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie w ramach obchodów Europejskiego Dnia Przeciwko Handlowi Ludźmi zorganizował I Maraton wiedzy dotyczący Handlu Ludźmi pod hasłem: „Moje życie nie jest na sprzedaż”, do udziału w którym zostali zaproszeni studenci oraz uczniowie szkół, w tym nasza szkoła. W sumie 200 osób.
 
Trzyosobowe reprezentacje szkół dzielnie walczyły i sprawdzały się w zadaniach, które wymagały wykazania się wiedzą teoretyczną, wyobraźnią i umiejętnościami udzielania I pomocy przedmedycznej.
 
Naszą szkołę reprezentowali : Gracjan Materna, Julia Dygoń i Gracjan Gawin.
Nasi uczniowie po zaciekłej walce zajęli IV miejsce.
 
Oprócz wspaniałej zabawy uczniowie zdobyli wiedzę dzięki której przyczynią się do wzrostu świadomości społeczeństwa w zapobieganiu i przeciwdziałaniu handlowi ludźmi.
 
Relacja TVP3 Szczecin:
 
Zdjęcia ze strony Centralnego Ośrodka Straży Granicznej w Koszalinie
szkola22
 

ZOBACZ GALERIĘ

Gracjan Materna

Koszty pobytu za internat tytułem żywienia i zakwaterowania

Październik 2020 – wyżywienie 276,50 zł – zakwaterowanie 70,00 zł

 

Od września nie ma śniadań poniedziałki.

Zabezpieczyć dziecko w such prowiant.

Drodzy Rodzice,

szkoła przygotowuje się do wprowadzenia nauczania hybrydowego. Czekamy na regulacje prawne, w związku z tym prosimy o bieżące śledzenie informacji na stronie szkoły i dzienniku Librus.
W przypadku braku rozporządzenia MEN dotyczącego organizacji pracy szkoły w systemie hybrydowym zajęcia od poniedziałku odbędą się bez zmian (według planu zajęć tzw.kolorowego).
Młodzież do internatu przyjmowana jest w niedzielę od godz. 16:00.

Z wyrazami szacunku
Halina Schulz-Tkacz
Dyrektor Szkoły