«

»

Paź 24

Narodowe Czytanie

DSC_876523 października w naszej szkole odbyło się Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego. 

Cała szkoła wysłuchała fragmentów lektury czytanych przez uczniów klasy II Tl: Huberta Antczaka , Łukasza Guzyńskiego, Kamilę Kolanus i Klaudiusza Muszyńskiego.   Do wspólnego czytania zaproszono Panią dyrektor Katarzynę Zienkiewicz i Pana dyrektora Waldemara Dołowego. Spotkanie prowadziła Magdalena Wójcik. Nagłośnienie przygotowali Jakub Jarosz  i Szymon Myszewski, o zdjęcia z imprezy zadbał Cezary Smolarz.

Tegoroczna odsłona Narodowego Czytania odbywa się w roku 100 – lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, stąd wyjątkowa formuła, ponieważ oprócz Przedwiośnia, zaproponowano do czytania przez cały rok, 44 teksty Antologii Niepodległości. Wykaz tytułów tej antologii znajduje się w bibliotece.

Podczas tej szkolnej  uroczystości Pani dyrektor Halina Schulz – Tkacz, wręczyła  zwycięzcom „Konkursu o książce i bibliotece” , dyplomy i nagrody książkowe , zgodnie z charakterem uroczystości było to „Przedwiośnie” Stefana Żeromskiego .

I miejsce – Martyna Zajączkowska

II miejsce – Aleksandra Misztal

III miejsce – Kazimierz Ciołek

DSC_8771

 
ZOBACZ GALERIĘ

Koszty pobytu za internat tytułem żywienia i zakwaterowania

Październik 2020 – wyżywienie 276,50 zł – zakwaterowanie 70,00 zł

 

Od września nie ma śniadań poniedziałki.

Zabezpieczyć dziecko w such prowiant.

Drodzy Rodzice,

szkoła przygotowuje się do wprowadzenia nauczania hybrydowego. Czekamy na regulacje prawne, w związku z tym prosimy o bieżące śledzenie informacji na stronie szkoły i dzienniku Librus.
W przypadku braku rozporządzenia MEN dotyczącego organizacji pracy szkoły w systemie hybrydowym zajęcia od poniedziałku odbędą się bez zmian (według planu zajęć tzw.kolorowego).
Młodzież do internatu przyjmowana jest w niedzielę od godz. 16:00.

Z wyrazami szacunku
Halina Schulz-Tkacz
Dyrektor Szkoły