«

»

Kwi 17

Międzygrupowy konkurs „szkiełko i oko”

IMG_1990W dniu 11 kwietnia w naszym internacie odbył się międzygrupowy konkurs „szkiełko i oko’ (język polski na wesoło). Wszystkie grupy wychowawcze wystawiły do rywalizacji drużyny w 5 następujących konkurencjach : 1.Dyktando, 2.opowiadanie na trzy literki, 3.opowiem wam o człowieku , który osiągnął sukces, 4.zabawa z literkami oraz 5. Głośny telefon

Zmagania trwały dwie godziny dostarczyły zawodnikom i widzom wiele emocji i wrażeń od skupienia i wytężania umysłu po wybuchy śmiechu  i oklaski uznania.

Najlepszymi w ogólnym zestawieniu okazali się chłopcy z grupy VI – chyba dlatego,  że SA tuz przed maturą i maja najbardziej „rozgrzane „ umysły. Gratulujemy zwycięstwa!

Kolejne miejsca wywalczone przez  reprezentacje grup :

Miejsce I –grupa VI pana Grzegorza Banachowicza w składzie: Daniel Mordka, Tomasz Lubański, Rafał Pawlik, Adrian Smolarek, Bartłomiej Kwaśniewicz , Patryk Lubecki

Miejsce II – grupa IV pani Karoliny Pałaszewskiej w składzie:Justyna Sęk, Karolina Czerniejewska, Daria Grzelak, Karolina Skrzypczak, Marta Riegel, Małgorzata Tepurska, Natalia Suchłabowicz, Aleksandra Widerowska, Roksana Maksymczuk, Agnieszka Kędziora, Mariola Gwizd

Miejsce III  –  grupa III pani Małgorzaty Markowskiej w składzie: Weronika Ginalska, Klaudia Bicz, Diana Tuzimek, Maja Bredsznajder, Butkiewicz Aleksandra, Daria Kmiecik, Patrycja Kuczyńska, Magdalena Wójcik, Paulina Orzeszak, Joanna Frej, Wiktoria Warpachowicz

Miejsce IV  – grupa V pana Daniela Kowalewsiego w składzie: Damian Hnatowski, Dawid Guzik, Alan Trzciński, Kamil Wołodkiewicz, Gracjan Krawczyk, Gracjan Lelas, Przemysław Gomulak, Kacper Firlej

Miejsce V – grupa I pani Kingi Matysiak  w składzie : Agata Glista, Agata Cichowska, Natalia Izdebska, Natalia Świst, Wojciech Stonoga, Klaudia Górska, Klaudia Śledź, Andżelika Szymańska, Dominika Banasik, Marta Karpiel, Wiktoria Głogowska, Beata Bojaryn, Kamila Ganowska, Alicja Nowak

Miejsce VI – grupa VI pana Mariusza Mareckiego w składzie: pan Mariusz Marecki, Hubert Antczak, Łukasz Guzyński, Joel Sawicz, Damian Stasiukiewicz, Michał Sobolewski, Kamil Tabaczyk, Ernest Hryszan, Cezary Smolarz, Rafał Iwańczuk, Marcin Dziedziczak, Damian Lindobeja , Dominik Kuś, Klaudiusz Muszyński

Jury, zawodnikom i widowni dziękujemy  za wytrwałość i wspaniałą zabawę!

Szczególne podziękowania dla pani Anny Biernat za przygotowanie dyktanda i patronat nad naszym konkursem.

IMG_2005

ZOBACZ GALERIĘ

Organizatorki:

Małgorzata Markowska i Kinga Matysiak

 

Koszty pobytu za internat tytułem żywienia i zakwaterowania

Październik 2020 – wyżywienie 276,50 zł – zakwaterowanie 70,00 zł

 

Od września nie ma śniadań poniedziałki.

Zabezpieczyć dziecko w such prowiant.

Drodzy Rodzice,

szkoła przygotowuje się do wprowadzenia nauczania hybrydowego. Czekamy na regulacje prawne, w związku z tym prosimy o bieżące śledzenie informacji na stronie szkoły i dzienniku Librus.
W przypadku braku rozporządzenia MEN dotyczącego organizacji pracy szkoły w systemie hybrydowym zajęcia od poniedziałku odbędą się bez zmian (według planu zajęć tzw.kolorowego).
Młodzież do internatu przyjmowana jest w niedzielę od godz. 16:00.

Z wyrazami szacunku
Halina Schulz-Tkacz
Dyrektor Szkoły