«

»

Mar 05

LipDub z Gościna

LipDub Jest to świetny i bardzo popularny obecnie sposób do promocji szkoły czy miasta. Na taki pomysł promocji szkoły i miasta Gościno wpadli nauczyciele Szkoły Podstawowej i pracownicy Domu Kultury. W projekcie nie zabrakło również uczniów z Zespołu Szkół im. Macieja Rataja. Całość grupy tworzyli wychowankowie internatu, którzy w ramach zajęć popołudniowych uczestniczyli w nagraniu materiału.

Pomysł polega na śpiewaniu z playbacku utworu z własną choreografią. Termin ten pochodzi od dwóch zjawisk filmowych – lip synchronization (dopasowywanie dźwięku do ruchu warg) oraz dubbing. Zasady nakręcenia  LipDuba: wszystko kręcone jest jednym nieprzerwanym ujęciem (nie wolno robić cięć), dobra dynamiczna piosenka.

Nasi wychowankowie pojawiają się w końcowych scenach LIPDUB-a.

http://vimeo.com/87930934

 

                                                                                               Waldemar Dołowy

 

Koszty pobytu za internat tytułem żywienia i zakwaterowania

Październik 2020 – wyżywienie 276,50 zł – zakwaterowanie 70,00 zł

 

Od września nie ma śniadań poniedziałki.

Zabezpieczyć dziecko w such prowiant.

Drodzy Rodzice,

szkoła przygotowuje się do wprowadzenia nauczania hybrydowego. Czekamy na regulacje prawne, w związku z tym prosimy o bieżące śledzenie informacji na stronie szkoły i dzienniku Librus.
W przypadku braku rozporządzenia MEN dotyczącego organizacji pracy szkoły w systemie hybrydowym zajęcia od poniedziałku odbędą się bez zmian (według planu zajęć tzw.kolorowego).
Młodzież do internatu przyjmowana jest w niedzielę od godz. 16:00.

Z wyrazami szacunku
Halina Schulz-Tkacz
Dyrektor Szkoły