Konsultacje przedmiotowe rok szkolny 2014/2015

KONSULTACJE PRZEDMIOTOWE DLA UCZNIÓW

Realizacja zadań wynikających z art.42 Karty Nauczyciela

 

Od 24.04.2015

Lp. Nazwisko Imię

nauczyciela

Zadania Termin realizacji
1 Bajko Zofia ·         Konsultacje z języka polskiego dla chętnych W bibliotece:

Czwartek 1300– 1400

2 Balza-Plucińska Ewa ·         przygotowanie uczniów do rozgrywek sportowych ·         zgodnie z kalendarzem imprez sportowych
3 Bernaś Małgorzata zajęcia fakultatywne j.polski –historia   zamiennie z zajęciami koła medialnego                    środa sala Int. 1

godz.14.40   lub 17

4 Bernaś Mieczysław ·         zajęcia fakultatywne z historii i wos ·         piątek 13.55-14.40
5 Biernat Anna ·         konsultacje przedmiotowe dla uczniów klasy II Lb  

·         czwartek:7.30-8.15(internat 4)

6 Cebula Dorota ·         Konsultacje z matematyki dla uczniów w internacie ·         wtorek 17.00-18.00 internat
7 Ćwirko Dariusz ·         konsultacje z informatyki dla chętnych ·         2 czwartek miesiąca 1305-1350
8 Dymecki Jerzy ·           ·          
9 Dzierkowski Wojciech ·         konsultacje z języka niemieckiego ·         Wtorek 12.10-12.55
10 Harłukowicz Arkadiusz · ·
11 Hrynchyshyn Nataliya ·         konsultacje z języka angielskiego klasy III Lb, Lc, Le czwartek 14.45 – 15.30

sala 13

12 Jasiński Ireneusz ·           ·          
13 Jezierski Ryszard ·         Szkolenie z musztry

·         Obozy zimowe

·         Mundurowanie klas pierwszych

 

14 Kalinowska Joanna ·         konsultacje przedmiotowe

·         kl. II ld

Środa 13.55-14.40

(8 lekcja – IId) –sala 22

15 Kitowski Jerzy ·           ·          
16 Lipski Jerzy ·         konsultacje   z j. niemieckiego dla uczniów potrzebujących pomocy z tego przedmiotu ·         czwartek 13.55-14.40

internat 1

17 Marecki Mariusz ·           ·          
18 Markowska Małgorzata ·         Zagadnienia   związane z Ekologia Zdrowiem i Światem ·         W zależności od pracy Internatu
19 Michalski Marek ·         Organizacja wyjazdów do COS SG Koszalin oraz Placówki SG Kołobrzeg ·         Zgodnie z ustaleniami jednostek SG
20 Olszak Grażyna ·         zajęcia   artystyczne i wychowawcze wynikające z   planu profilaktycznego i wychowawczego szkoły ·         Środa 13.55-14.40

·         Sala nr 7 lub 8

21 Płaczek Marcin ·         Konsultacje przedmiotowe i maturalne

·         Opieka nad uczniami – rajdy PTTK

·         Obozy zimowe

·         Sprzątanie Parsęty

·         Konsultacje maturalne – poniedziałek 1440 – 1525
22

 

Siewior Marta ·         Konsultacje klasa II La i perwsze klasy ·         Wtorek lub czwartek 8 h lekcyjna
23 Słoboda Anna ·         Rajdy PTTK

·         Obozy zimowe

·         Sprzątanie brzegów Parsęty

 

W zależności od harmonogramu instytucji współpracujących

 

24 Papis Marta ·         konsultacje przedmiotowe kl. I, II Wtorek 13.05-13.50

Czwartek 14:45-15:30

 

25 Spanier Bogdan ·         konsultacje ekonomiczne w szkole i internacie

·         organizacja szkolenia operatora wózków widłowych

·         wtorki -14.40

·         piątki i soboty 21.30

internat

26 Steczkiewicz Anna ·         zajęcia artystyczne

 

Czwartek 1355-14.40

Sala nr. 7

27 Szcześniak Ewa  

·         konsultacje przedmiotowe z biologii

 

·         środa 14-15
28 Więckowska Wioletta ·         zajęcia fakultatywne dla kl III le ·         czwartek 13:05-13:50

·         od 6.10.2014 poniedziałek

13.55-14.40

29 Zaremba Zbigniew ·         konsultacje   w internacie

·         fakultety dla klas maturalnych

·         wtorek 13.55  internat 6  konsultacje

·         wtorek 17.00 internat konsultacje

 

30 Zienkiewicz Katarzyna ·         konsultacje dla maturzystów i chętnych uczniów – opieka na uczniami podczas rajdów PTTK

·         akcje ekologiczne.

·         Czwartek: 7.30-8.15- sala 23

 

31 Ziomko Jan ·         Konsultacje z informatyki dla chętnych

 

·         3 czwartek miesiąca sala 21 w godz.1305-1350
32 Adamek Kamila ·         Konsultacje i fakultety z matematyki w internacie ·         Poniedziałek, środa, czwartek

·         godz. 17:00 – 18:00

·         sala i5

33 Szczubkowska Małgorzata i Szornak Muszyńska Aleksandra ·         wolontariat

·         Doradztwo zawodowe   i wolontariat

·

·

·         środa 14-15

34 Mrozek Aleksandra Konsultacje j. niemiecki

Przygotowanie do konkursu 2. uczennic z kl. I LC

     Wtorek 14.45- 15. 30

II sem. Czwartek 14.45-15.30

 

35 Jakub Żabczak Przygotowanie reprezentacji szkoły do zawodów sportowych Zgodnie z kalendarzem imprez sportowych.

 

 

 

Opłaty za internat

Wrzesień 2022
 wyżywienie – 373,50 zł
 zakwaterowanie 100,00 zł

Październik 2022
 wyżywienie – 342,00 zł
 zakwaterowanie 100,00 zł

W dni wyjazdowe internat jest czynny do godziny 17.00.
W niedzielę oraz pozostałe dni przyjazdowe internat jest czynny od godziny 16.00.
Mieszkańcy internatu mają zapewnione posiłki od poniedziałku do piątku w formie śniadań, obiadów oraz kolacji.
Obiady wydawane są od poniedziałku do czwartku od godziny 13.00 do godziny 15.00.
W piątek obiady wydawane są od godziny 12.30 do godziny 15.00. 

13.10.2022 czwartek jest dniem wyjazdowym.
1.11.2022 we wtorek internat czynny będzie od godziny 16.00.
10.11.2022 czwartek jest dniem wyjazdowym.

Terminy weekendów, w których po uprzednim zgłoszeniu do
wychowawcy można pozostać:

23-25.09.2022

30.09-02.10.2022

21-23.10.2022 (pozostają jedynie uczniowie biorący udział w bytowaniu)

04-06.11.2022

18-20.11.2022

02-04.12.2022

Dnia 15.09.2022 r. zakończyliśmy zapisy na Bal absolwenta oraz nocleg w internacie.

W dalszym ciągu można zgłosić chęć udziału:

 

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z sekretariatem szkoły

pod numerem telefonu 94 35 12 133.