«

»

Cze 05

Konferencja klas mundurowych

IMG_4692Dnia 22.05.2018r. wybrani uczniowie z pierwszych klas, wybrali się na konferencję klas mundurowych  do Szczecina. W ramach przedsięwzięcia uczestnicy konferencji odwiedzili Chlebowo, gdzie zapoznali się z przebiegiem przygotowania 65. i 70. Armii do „Operacji Odra”. Następnie udali się do Moczył w gminie Kołbaskowo. Tam przedstawiono im przebieg walk, jakie toczyły się podczas II Wojny Światowej. po zwiedzeniu owych miejsc, wszyscy udali sie do Szczecina, gdzie nastąpiło złożenie kwiatów pod pomnikiem Anioła Wolności. Następnie wszyscy uczestnicy konferencji udali się do muzeum Narodowego w Szczecinie, by zwiedzić piękną wystawę po wojenną. Celem konferencji było spotkanie nauczycieli prowadzących klasy mundurowe oraz bliższe zapoznanie uczniów z historią walk Państwa Polskiego o Pomorze Zachodnie, zwłaszcza stoczonych w początkach państwa polskiego przez Piastów oraz walk o Szczecin w ramach „Operacji Berlińskiej” podczas II Wojny Światowej.

IMG_4688

 
ZOBACZ GALERIĘ
 

Koszty pobytu za internat tytułem żywienia i zakwaterowania

Październik 2020 – wyżywienie 276,50 zł – zakwaterowanie 70,00 zł

 

Od września nie ma śniadań poniedziałki.

Zabezpieczyć dziecko w such prowiant.

Drodzy Rodzice,

szkoła przygotowuje się do wprowadzenia nauczania hybrydowego. Czekamy na regulacje prawne, w związku z tym prosimy o bieżące śledzenie informacji na stronie szkoły i dzienniku Librus.
W przypadku braku rozporządzenia MEN dotyczącego organizacji pracy szkoły w systemie hybrydowym zajęcia od poniedziałku odbędą się bez zmian (według planu zajęć tzw.kolorowego).
Młodzież do internatu przyjmowana jest w niedzielę od godz. 16:00.

Z wyrazami szacunku
Halina Schulz-Tkacz
Dyrektor Szkoły