«

»

Maj 30

IX Ogólnopolski Turniej Klas Policyjnych w Pile

20170529_165707.MOV_snapshot_01.00_[2017.05.30_16.57.28]Reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w finale IX Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych w Pile. W ramach turnieju czteroosobowe drużyny reprezentujące szkoły prowadzące klasy policyjne z całej Polski przystąpiły do rywalizacji w czterech konkurencjach – sprawdzian strzelecki, pierwsza pomoc, test sprawności fizycznej, test wiedzy policyjnej. Turniej trwał dwa dni i reprezentacja naszej szkoły zajęła 20 miejsce. Mając na uwadze, że obecnie w Polsce jest prowadzonych 320 klas o profilu policyjnym samo zakwalifikowanie się do ogólnopolskiego finału jest dużym sukcesem i w tym roku udało się to tylko dwóm szkołom z województwa zachodniopomorskiego.

Na turnieju byli też obecni przedstawiciele Komendanta Głównego Policji, którzy poinformowali, że obecnie decyzją Ministra Spraw Wewnętrznych absolwenci klas o profilu policyjnym mają dodawane cztery punkty w trakcie rekrutacji do policji za samo ukończenie szkoły o profilu policyjnym. W trakcie spotkania omówiono też na co powinni zwracać uwagę nauczyciele w szkołach średnich, żeby dobrze przygotować kandydata do pracy w policji.

Reprezentacja szkoły:

Natalia Szachniuk, Natalia Izdebska, Maciej Biskup, Patryk Siczewski

1

ZOBACZ GALERIĘ

Opiekunowie:

Dyrektor: Halina Schulz-Tkacz

podkom. Mariusz Marecki

 

Koszty pobytu za internat tytułem żywienia i zakwaterowania

Październik 2020 – wyżywienie 276,50 zł – zakwaterowanie 70,00 zł

 

Od września nie ma śniadań poniedziałki.

Zabezpieczyć dziecko w such prowiant.

Drodzy Rodzice,

szkoła przygotowuje się do wprowadzenia nauczania hybrydowego. Czekamy na regulacje prawne, w związku z tym prosimy o bieżące śledzenie informacji na stronie szkoły i dzienniku Librus.
W przypadku braku rozporządzenia MEN dotyczącego organizacji pracy szkoły w systemie hybrydowym zajęcia od poniedziałku odbędą się bez zmian (według planu zajęć tzw.kolorowego).
Młodzież do internatu przyjmowana jest w niedzielę od godz. 16:00.

Z wyrazami szacunku
Halina Schulz-Tkacz
Dyrektor Szkoły