«

»

Wrz 03

Inauguracja nowego roku szkolnego 2018/2019

DSC02014Inauguracja nowego roku szkolnego 2018/2019 dla uczniów Zespołu Szkół im. Macieja Rataja rozpoczęła się o godzinie 10.00 na placu apelowym.

Pani dyrektor Halina Schulz – Tkacz  serdecznie powitała wszystkich przybyłych uczniów, rodziców, nauczycieli, a także zaproszonych gości.

Szczególne gorąco powitano nowo przybyłych pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają swą przygodę z nauką w murach naszej szkoły. Przybyli goście wraz z Panią dyrektor życzyli uczniom w nowym roku szkolnym dużo radości i przyjemności ze zdobywanej wiedzy, uczniom klas III pomyślnego zdania egzaminu dojrzałości.

Uroczyste rozpoczęcie nauki w murach „ Rataja” połączone zostało z wręczeniem nagród dla uczennicy klasy II Lwb Magdaleną Wójcik. Prezesi Kołobrzeskiej Izby Gospodarczej  Panowie Aleksander Bolko oraz Marian Jagiełka przekazali uczennicy czek w wysokości 1000 zł za zajęcie II miejsca za wszechstronność i wyniki w nauce w roku szkolnym 2017/2018 na szczeblu Powiatu Kołobrzeskiego.

Wojskowe Centrum Edukacji Obywatelskiej wyróżniło Magdalenę Wójcik i Damiana Hnatowskiego ucznia III kl. Technikum Lotniskowych Służb Operacyjnych za projekt murali z okazji 100 rocznicy powstania Marynarki wojennej oraz Sił Powietrznych – szczebel konkursu ogólnopolski.

Symboliczną minutą ciszy uczczona została pamięć poległych obrońców ojczyzny w 79 rocznicę wybuchu II wojny światowej.

Po części oficjalnej wszyscy udali się do przydzielonych sal lekcyjnych, gdzie wychowawcy zapoznali uczniów z tegorocznym planem zajęć lekcyjnych.

DSC02025

ZOBACZ GALERIĘ
 

                                                                          Waldemar Dołowy

Koszty pobytu za internat tytułem żywienia i zakwaterowania

Październik 2020 – wyżywienie 276,50 zł – zakwaterowanie 70,00 zł

 

Od września nie ma śniadań poniedziałki.

Zabezpieczyć dziecko w such prowiant.

Drodzy Rodzice,

szkoła przygotowuje się do wprowadzenia nauczania hybrydowego. Czekamy na regulacje prawne, w związku z tym prosimy o bieżące śledzenie informacji na stronie szkoły i dzienniku Librus.
W przypadku braku rozporządzenia MEN dotyczącego organizacji pracy szkoły w systemie hybrydowym zajęcia od poniedziałku odbędą się bez zmian (według planu zajęć tzw.kolorowego).
Młodzież do internatu przyjmowana jest w niedzielę od godz. 16:00.

Z wyrazami szacunku
Halina Schulz-Tkacz
Dyrektor Szkoły