«

»

Kwi 09

III Puchar Pomorza Taekwon-do ITF należy do nas

 1 Dnia 05.04.2014r. w Gościnie odbył się III Dziecięco Młodzieżowy Puchar Pomorza w Taekwon-do ITF. W mistrzostwach startowało prawie 130 zawodników w różnych kategoriach wiekowych z terenu całej Polski. Do mistrzostw  zakwalifikowali się uczniowie ZS im. M. Rataja w Gościnie, którzy pod okiem trenera- II Dana Ireneusza Jasińskiego– zostali specjalnie wyszkoleni z zakresu walk, jak i układów Taekwon-do. W składzie sędziowskim znajdowali się  nasi absolwenci-Magdalena Lep (v-ce-mistrzyni Polski w 2011r.) oraz Mateusz Dąbal (mistrz Polski  w 2011r.).  Tego dnia nasi uczniowie wrócili z medalami, a mianowicie uczennica Kinga Krzyżanowska zdobyła złoty medal w walkach w kategorii 16-18 lat, srebrny medal zdobyli, również w tej samej kategorii, Marysia Kochelak, oraz uczeń Paweł Marcinkiewicz. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzmy dalszych sukcesów.

                                                                                  Kinga Krzyżanowska, kl.1le

3 2

Zajęcia prowadzi instruktor krajowy 
Taekwon-Do ITF Ireneusz Jasiński II DAN

4

Koszty pobytu za internat tytułem żywienia i zakwaterowania

Październik 2020 – wyżywienie 276,50 zł – zakwaterowanie 70,00 zł

 

Od września nie ma śniadań poniedziałki.

Zabezpieczyć dziecko w such prowiant.

Drodzy Rodzice,

szkoła przygotowuje się do wprowadzenia nauczania hybrydowego. Czekamy na regulacje prawne, w związku z tym prosimy o bieżące śledzenie informacji na stronie szkoły i dzienniku Librus.
W przypadku braku rozporządzenia MEN dotyczącego organizacji pracy szkoły w systemie hybrydowym zajęcia od poniedziałku odbędą się bez zmian (według planu zajęć tzw.kolorowego).
Młodzież do internatu przyjmowana jest w niedzielę od godz. 16:00.

Z wyrazami szacunku
Halina Schulz-Tkacz
Dyrektor Szkoły