«

»

Kwi 17

II Międzyinternacki Turniej Piłki Siatkowej

DSC_1513.JPG14 kwietnia 2016 r. odbył się zorganizowany przez nasz Internat II Międzyinternacki Turniej Piłki Siatkowej. W zawodach uczestniczyli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych powiatu kołobrzeskiego. Na parkiecie hali naszej szkoły w szranki stanęli  reprezentanci Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza, Zespołu Szkół Morskich im. Polskich Rybaków i Marynarzy oraz gospodarze turnieju Zespół Szkół im. Macieja Rataja z Gościna.

Przybyłych zawodników i opiekunów przywitała i zainaugurowała rozpoczęcie rozgrywek p. Halina Schulz – Tkacz Dyrektor „Rataja”.

Sędzią zawodów był p. Dariusz Bajko nauczyciel wychowania fizycznego z gościńskiego gimnazjum.

Po zaciętych spotkaniach pierwsze miejsce wywalczyli uczniowie ZS im. Henryka Sienkiewicza, drugi stopień na podium przypadł zawodnikom z „Morskiej”, natomiast puchar za miejsce trzecie wznieśli jak zawsze  gościnni gospodarze turnieju.

Najbardziej wartościowym graczem czyli MVP turnieju w ocenie opiekunów, jednogłośnie został wybrany zawodnik z ZS im. Henryka Sienkiewicza – Jakub Gałka.

1.JPG

                                                                                

  Waldemar Dołowy

ZOBACZ GALERIĘ

Koszty pobytu za internat tytułem żywienia i zakwaterowania

Październik 2020 – wyżywienie 276,50 zł – zakwaterowanie 70,00 zł

 

Od września nie ma śniadań poniedziałki.

Zabezpieczyć dziecko w such prowiant.

Drodzy Rodzice,

szkoła przygotowuje się do wprowadzenia nauczania hybrydowego. Czekamy na regulacje prawne, w związku z tym prosimy o bieżące śledzenie informacji na stronie szkoły i dzienniku Librus.
W przypadku braku rozporządzenia MEN dotyczącego organizacji pracy szkoły w systemie hybrydowym zajęcia od poniedziałku odbędą się bez zmian (według planu zajęć tzw.kolorowego).
Młodzież do internatu przyjmowana jest w niedzielę od godz. 16:00.

Z wyrazami szacunku
Halina Schulz-Tkacz
Dyrektor Szkoły