«

»

Kwi 17

Egzamin klasy 3 – policja

IMG_8066.JPGW dniu 15 kwietnia 2015 roku uczniowie klasy maturalnej o profilu policyjnym z naszej szkoły, odbyli końcowy egzamin ze szkolenia policyjnego. Pierwsza część egzaminu to test wiedzy policyjnej, natomiast druga część egzaminu to sprawdzenie sprawności fizycznej na torze przeszkód, w przypadku klasy policyjnej identycznym jaki obowiązuje kandydatów do pracy policji.

Uczniowie naszej szkoły do egzaminu podeszli bardzo profesjonalnie i w większości przypadków, w tym dziewczęta, osiągali bardzo dobre wyniki końcowe. Świadczy to o tym, że jeśli w niedalekiej przyszłości zdecydują się na podjęcie pracy w policji, to przynajmniej na etapie rekrutacji, nie będą mieli żadnych problemów z zaliczeniem toru przeszkód.

 img_8151-1.JPG

 
ZOBACZ GALERIĘ
.

foto i opis: st.asp. Mariusz Marecki

Koszty pobytu za internat tytułem żywienia i zakwaterowania

Październik 2020 – wyżywienie 276,50 zł – zakwaterowanie 70,00 zł

 

Od września nie ma śniadań poniedziałki.

Zabezpieczyć dziecko w such prowiant.

Drodzy Rodzice,

szkoła przygotowuje się do wprowadzenia nauczania hybrydowego. Czekamy na regulacje prawne, w związku z tym prosimy o bieżące śledzenie informacji na stronie szkoły i dzienniku Librus.
W przypadku braku rozporządzenia MEN dotyczącego organizacji pracy szkoły w systemie hybrydowym zajęcia od poniedziałku odbędą się bez zmian (według planu zajęć tzw.kolorowego).
Młodzież do internatu przyjmowana jest w niedzielę od godz. 16:00.

Z wyrazami szacunku
Halina Schulz-Tkacz
Dyrektor Szkoły