«

»

Cze 05

Dzień sportu w internacie

DSC_2324.JPGDnia 1 czerwca wychowankowie internatu obchodzili „Dzień Dziecka”. Z tej okazji zostały zorganizowane zawody sportowe, w których udział wzięli mieszkańcy internatu oraz uczniowie Szkoły ponadgimnazjalnej z Lubania.

W zabawie uczestniczyły cztery drużyny: „Bandziorki”, „Gołąbki” – wychowankowie internatu, „FC Kotwica”, „FC Raki” – nasi goście z Lubania.  Drużyny konkurowały ze sobą w konkurencjach: bieg w workach, rzut kaloszem, bieg zespołowy w zaszytych spodniach, rzut jajkiem, przeciąganie liny. Zwycięskim zespołem okazały się „Bandziorki”, którego kapitanem był Łukasz Sieniuć.

Po ostrej rywalizacji drużyn, odbył się mecz piłki nożnej: Gościno – Lubań. Mecz zakończył się wynikiem 2:0  dla uczniów z Lubania. Imprezę zakończyliśmy grillem i ogniskiem. Były kiełbaski, kaszanka, gotowana kapustka i lody. W czasie kolacji wszystkie drużyny zostały wynagrodzone przez p. Dyrektor Halinę Schulz – Tkacz słodkimi łakociami.

 

DZIĘKUJEMY ZA UDANĄ ZABAWĘ

DSC_2355.JPG

ZOBACZ GALERIĘ

Organizatorzy:

Daniel Kowalewski

Kinga Matysiak

Koszty pobytu za internat tytułem żywienia i zakwaterowania

Październik 2020 – wyżywienie 276,50 zł – zakwaterowanie 70,00 zł

 

Od września nie ma śniadań poniedziałki.

Zabezpieczyć dziecko w such prowiant.

Drodzy Rodzice,

szkoła przygotowuje się do wprowadzenia nauczania hybrydowego. Czekamy na regulacje prawne, w związku z tym prosimy o bieżące śledzenie informacji na stronie szkoły i dzienniku Librus.
W przypadku braku rozporządzenia MEN dotyczącego organizacji pracy szkoły w systemie hybrydowym zajęcia od poniedziałku odbędą się bez zmian (według planu zajęć tzw.kolorowego).
Młodzież do internatu przyjmowana jest w niedzielę od godz. 16:00.

Z wyrazami szacunku
Halina Schulz-Tkacz
Dyrektor Szkoły