«

»

Maj 31

25-lecia samorządu terytorialnego w Gminie Gościno

DSC_9234.JPGPonad 25 lat temu, 8 marca 1990 r. Sejm uchwalił ustawę o samorządzie terytorialnym, a potem 27 maja odbyły się pierwsze w pełni wolne wybory samorządowe. Otworzyło to drogę do tego, by to sami obywatele decydowali o sprawach, które ich dotyczą. Tak zaczęła odradzać się w Polsce samorządność.

29 maja 2015 r. w Gościnie odbyła się uroczysta sesja Rady Miejskiej z okazji 25-lecia samorządu terytorialnego w Gminie Gościno.

Na uroczystości nie mogło oczywiście zabraknąć Zespołu Szkół im. Macieja Rataja. Naszą szkołę reprezentowała wicedyrektor szkoły p. Anna Nowików, poczet sztandarowy w składzie Katarzyna Kisielewska – dowódca pocztu, Wojciech Kozera – sztandarowy, Julia Wajda – asysta oraz grupa uczniów z uczestnicząca w uroczystych obradach Rady Miejskiej.

 DSC_9214.JPG

                                                                                    

ZOBACZ GALERIĘ

               Waldemar Dołowy

Koszty pobytu za internat tytułem żywienia i zakwaterowania

Październik 2020 – wyżywienie 276,50 zł – zakwaterowanie 70,00 zł

 

Od września nie ma śniadań poniedziałki.

Zabezpieczyć dziecko w such prowiant.

Drodzy Rodzice,

szkoła przygotowuje się do wprowadzenia nauczania hybrydowego. Czekamy na regulacje prawne, w związku z tym prosimy o bieżące śledzenie informacji na stronie szkoły i dzienniku Librus.
W przypadku braku rozporządzenia MEN dotyczącego organizacji pracy szkoły w systemie hybrydowym zajęcia od poniedziałku odbędą się bez zmian (według planu zajęć tzw.kolorowego).
Młodzież do internatu przyjmowana jest w niedzielę od godz. 16:00.

Z wyrazami szacunku
Halina Schulz-Tkacz
Dyrektor Szkoły