«

»

Maj 22

(Brak tytułu)

1.JPGW dniu 21.05 2016 r.   wychowankowie ( i nie tylko  ) Internatu Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie uczestniczyli w Festynie Lotniczym w Zegrzu Pomorskim. Wyjazd odbył się w ramach zabezpieczenia czasu wolnego w internacie.

Emocji było nie mało. W programie imprezy między innymi byliśmy świadkami przelotu samolotu myśliwsko-bojowego SU-22 z 21 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie, pokazu akrobacji samolotowej na samolocie Extra 200 wykonanym przez Uwe Zimmermanna. Szczególnie dech w piersi zapierały  ewolucje w wykonaniu mistrza  podniebnej akrobacji.

Wspólnie z młodzieżą „piknikową” sobotę spędzili p. Dyrektor Halina Schulz – Tkacz, p. Ryszard Jezierski i Waldemar Dołowy.

Podczas pikniku nie mogliśmy oczywiście zapomnieć o promocji Naszej szkoły.

         Już dzisiaj zapraszamy na Piknik Lotniczy w 21 Bazie Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie 25 czerwca 2016 r. Zapisy u p. R. Jezierskiego i W. Dołowego. W programie między innymi pokaz dynamiczny samolotu F – 16 „Jastrząb”.

2.2.JPG

                                                                                    

ZOBACZ GALERIĘ

Waldemar Dołowy

 

Koszty pobytu za internat tytułem żywienia i zakwaterowania

Październik 2020 – wyżywienie 276,50 zł – zakwaterowanie 70,00 zł

 

Od września nie ma śniadań poniedziałki.

Zabezpieczyć dziecko w such prowiant.

Drodzy Rodzice,

szkoła przygotowuje się do wprowadzenia nauczania hybrydowego. Czekamy na regulacje prawne, w związku z tym prosimy o bieżące śledzenie informacji na stronie szkoły i dzienniku Librus.
W przypadku braku rozporządzenia MEN dotyczącego organizacji pracy szkoły w systemie hybrydowym zajęcia od poniedziałku odbędą się bez zmian (według planu zajęć tzw.kolorowego).
Młodzież do internatu przyjmowana jest w niedzielę od godz. 16:00.

Z wyrazami szacunku
Halina Schulz-Tkacz
Dyrektor Szkoły